Deformacija stopala

Operativno liječenje ukočenog palca - Hallux rigidus

Operacijom se vraća funkcija zgloba a pacijent isti dan odlazi na kućnu njegu i oporavak koji je vrlo brz i bezbolan.

Liječenje s ciljem povratka funkcije i mobilnosti zgloba je isključivo operacijsko, jer je potrebno ukloniti koštane naslage oko zgloba (odstranjene dorzalnog osteofita i dorzalnog ruba glavice metarzalne kosti), izvršiti dekompresiju i toaletu zglobnog prostora, a pri tome sačuvati sam zglob. Ovakvim operativnim liječenjem uspostavlja se bezbolna mobilnost palca u svim smjerovima te neometano kretanje.

Prije i poslije operacijskog zahvata

Mirna Žagar, 29

Dolazak u Polikliniku Roth bio je dobar odabir od početka mog liječenja. Točna dijagnostika te brzo organiziranje daljnjih pretraga uz sve oblike pomoći i suradnje. Liječnici i osoblje koji su ljubazni i spremni maksimalno olakšati pacijentu boravak u bolnici.