Iskustvo pacijenta - Srđan Kukić – operacija ramena (artroskopija ramena)

31.08.2023.

Ovim putem želio bih izraziti zahvalu i zadovoljstvo sa kompletnim tijekom liječenja od strane tima Poliklinike Roth.

Imao sam vrlo tešku povredu ramena na radnome mjestu te izrazito jake bolove. U više navrata iščašilo mi se rame te sam kao posljedicu toga imao nestabilnost i jake bolove. Radilo se o desnoj dominantnoj ruci te u jednom trenutku više nisam imao povjerenja da u takvoj zdravstvenoj kondiciji mogu obavljati svakodnevne složene i vrlo odgovorne fizičke poslove. MR je potvrdio pucanje čak 3 tetive u ramenu te teška oštećenja hrskavice. Nakon što su bolovi postali svakodnevni i nisam više mogao raditi odlučio sam se za operaciju kod dr Rotha zbog njegove stručnosti i nisam pogriješio. On je jedini liječnik koji mi je rekao i ukazao na to da osim potrebne rekonstrukcije tetiva treba učiniti i terapiju matičnim stanicama jer imam jako oštećenu hrskavicu i da samo rekonstrukcija tetiva u ramenu neće pomoći. U konačnici sam se odlučio za operaciju te mi je učinjena artroskopija ramena, minimalno invazivnim putem fiksacija i šivanje svih tetiva u ramenu te potom i terapija matičnim stanicama za regeneraciju hrskavice. Nakon oporavka, razgibanja i vježbi rezultati su fantastični! Nemam više bolova, funkcija i snaga u ramenu je izvrsna te se konačno mogu vratiti svojim aktivnostima bez bolova, a ožiljci od operacije se niti ne vide! Mogu samo pohvaliti cijeli tim poliklinike na profesionalnosti i ljubaznosti, a ukoliko imate problema sa ramenom preporuka je Dr Roth! U stručnost i profesionalnost sam se osobno uvjerio, a rezultat operacije je nevjerovatan s obzirom da nakon tako teške povrede mogu svakodnevno raditi svoj posao bez tegoba. Brojnim prijateljima i poznanicima koji imaju ortopedske probleme već sam preporučio Polikliniku Roth!